Własny sklep internetowy

Zastanawiasz się czy dasz radę przebić się z ofertą na tak potężnym i dochodowym rynku jak sprzedaż w internecie?

Nie przejmuj się konkurencją! Ponad 83% sklepów w internecie nie posiada właściwego systemu promocji oferty a tylko 37,40% sklepów posiada przyjazne oprogramowania dla wyszukiwarki Google.pl

Na podstawie naszych doświadczeń w zakresie tworzenia sklepów www przygotowaliśmy dwie platformy spełniając te kryteria. Pomogą Ci nadrobić stracony czas i zwiększyć widoczność Twojej oferty.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Wybierz oprogramowanie

Platforma Proint Shop 5.07 – Oprogramowanie powstało z myślą o tych co zamierzają rozpocząć  sprzedaż w sieci. Struktura sklepu i jego panel administracyjny został zaprojektowany dla maksymalnego ułatwienia zarządzania ofertą sklep.

Proint Dedykowany – Oprogramowanie jest zaawansowanym technicznie i marketingowo systemem dla firm, które mają już doświadczenie i sukcesy w sprzedaży online.

Może być z powodzeniem użytkowane przez firmy posiadają „większy” budżet na rozwinięcie nowego kanału e-sprzedaży towarów.


Indywidualne podejście

Nie zależnie, którą platformę do sprzedażny wybierzesz specjalnie dla Ciebie w pełni dopasujemy ją tak aby Twoja praca w e-sklepie była tylko przyjemnością.

Sklep internetowy tworzony dla Ciebie będzie analizowany i dopasowywany pod względem Twojej oferty handlowej i specyfikacji grupy przyszłych klientów.

Bez szablonów marketingowych i graficznych, zawsze indywidualnie podchodzimy do oferty każdego klienta, który zlecił właśnie nam zbudowanie swojego sklepu.


Ostatnie nasze realizacje
  1. Hurtownia FMCG Madys (Dedykowany) – nowy kanał dystrybucji produktów. www.madys.pl (Kraków)
  2. Hurtownia Global Import (Dedykowany) – import i eksportem towarów Azja – Europa. www.globalimport.pl (Poznań)
  3. Sklep z okularami (Proint Shop). Nowy kanał dystrybucji produktów salonów Optyk Biela. www.e-okluarnicy.pl (Poznań)
  4. Sklep z bielizną (Proint Shop). Sprzedaż produktów w internecie jako uzupełnienie oferty www.brafia.pl (Konin)

Realizacje sklepów www – zobacz więcej.